85*60 кр.ст. дух ел. конв. гриль. рожен. запалювання. підсвітка. коз-пакет, газконтроль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Висота в пакованні (см) | 90 см |
| Газ-контроль | Поверхні + Дахівки |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Електричний |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Обрешетка | N/D |
| Розміри (ШхГ) | 60х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Грузія |
| Країна-виробник товару | Грузія |
| Тип | Газові |
| Тип духовки | Електрична |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Електрозапалювання в духовці | Немає |
| Електропідпалювання поверхні | Кнопкою |
| Ящик для посуду | Висувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴







