FULL HD, IPS LG, Smart Android 9, WI-FI, Bluetooth, голосове керування, T2, Time Shift (жива пауза), супутниковий тюнер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Операційна система | Android TV |
| Способи управління | Голосовий пошук |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8,2 кг |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Вага без підставки, кг | 6.65 кг |
| Діагональ екрана | 43" |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Бездротові можливості | WI-Fi,Bluetooth |
| ТВ тюнер | Цифровий Т2, супутниковий |
| Підтримка Smart TV | со Smart TV |
| Тип матриці | IPS |
| Колір рамки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴



