Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VES |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 7.5 кг |
| Вага (кг) | 6.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка |
| Потужність, Вт | 860 Вт |
| Загальний обсяг, л | 5 |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип нагрівання | ТЕН-нагрівання |
| Мова меню | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴


