60*60*85 кр.ст, 3+1, розпалювання, дух. ел, підсвітка, термостат, дух 65 л., газконтроль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Висота в пакованні (см) | 90 см |
| Газ-контроль | Поверхні + Дахівки |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Розміри (ШхГ) | 60х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Тип | Комбіновані (газ + електро) |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Колір | Коричневий |
| Ширина в пакованні (см) | 65 |
| Ящик для посуду | Без ящика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 499 ₴







