
Вбудована духовка KUMTEL EKO B66-SF3 Black (мікроподряпини)
5 699 ₴
- В наявності
- +380 (50) 208-04-11Менеджер
Уцінка пов’язана з наявністю мікроподряпин або незначних вм’ятин на корпусі духовки. Звертаємо вашу увагу, що ці дефекти розташовані переважно на тій частині духовки, яка вбудовується і не буде помітною після встановлення. Технічні характеристики та функціональність духовки залишаються без змін.
Вбудована духова шафа Kumtel EKO B66-SF3 – це сучасна електрична духовка, призначена для компактних кухонь. З об’ємом 56 л і шириною 59.5 см вона підходить для стандартних вбудовуваних меблів. Завдяки класу енергоефективності A+ і потужності 2300 Вт духовка економно споживає електроенергію. Максимальна температура приготування – 240 °C, що дозволяє готувати різноманітні страви. Внутрішнє покриття з емалі легкого очищення спрощує догляд. Оснащена механічними ручками для простого керування, що забезпечує надійність і зручність.Вироблено в Туреччині, гарантія – 12 місяців. Компактне та практичне рішення для щоденного використання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 56 л |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 575 мм |
- Ціна: 5 699 ₴



