Плита ARTEL APETITO 10-E — це надійна та функціональна комбінована плита, яка стане незамінним помічником на вашій кухні. Вона оснащена такими ключовими характеристиками:
- Розміри: 60x60x85 см, що дозволяє компактно встановити її в будь-якому кухонному просторі.
- Кришка: Скляна кришка, яка забезпечує зручність у використанні та захист плити.
- Розпал: Система автоматичного електричного розпалу для легкого та швидкого ввімкнення конфорок.
- Духова шафа: Об'єм 65 літрів, що дозволяє готувати різні страви. Оснащена електричним грилем для рум'яніння страв.
- Підсвітка: Підсвітка духової шафи для контролю процесу приготування.
- Термостат: Вбудований термостат, що забезпечує точний контроль температури в духовці.
- Газконтроль: Система газового контролю для підвищення безпеки при користуванні плитою.
Ця плита поєднує в собі зручність, безпеку та елегантний дизайн, що робить її чудовим вибором для будь-якої кухні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Зелений |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 0 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Гриль | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Вертел | Ні |
| Термостат | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Ні |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Конвекція | Ні |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Кришка | скляна |
| Секція для посуду | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина в пакованні (см) | 65 |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Висота в пакованні (см) | 87 |
| Тип | Комбіновані (газ + електро) |
| Ширина в пакованні (см) | 65 |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Функції духовки | З підсвіткою, З таймером |
| Колір | Сірий |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Тип духовки | Електрична |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Електропідпалювання поверхні | Кнопкою |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Типи нагрівальних елементів поверхні плити | Газові |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Розміри (ШхГ) | 60х60 см |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.91 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Тип напрямних | Рельєфні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






