Група компаній Midea Electric Appliances Co. є консорціумом підприємств, що динамічно розвивається, з виробництва та продажу побутової техніки, комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 210 л |
| Об'єм морозильної камери | 42 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 219 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 38.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴



