Сушарка для овочів та фруктів електрична на 5 лотків MILANO FD-8085G
Представляємо унікальну електричну сушарку для овочів, фруктів, грибів та м'яса з п'ятьма лотками та потужністю 520 Вт. Сушарка створена для забезпечення ідеальних умов сушіння для широкого спектру продуктів, зберігаючи максимум поживних речовин та смакових якостей.
Система сушіння ефективно використовує нагрівальний елемент потужністю 520Вт для рівномірного розподілу тепла по всій сушарці. Це гарантує швидке та ефективне сушіння продуктів, зберігаючи їх природний смак та аромат.
Модель MILANO FD-8085G оснащена п'ятьма окремими лотками, які можуть одночасно висушувати до 5 кг продуктів.
Кожен лоток перфорований для оптимізації циркуляції повітря всередині сушарки. Це забезпечує рівномірне розподілення тепла і прискорює процес сушіння, зберігаючи при цьому якість і текстуру продуктів.
Компактна конструкція сушарки дозволяє легко розмістити її на кухні або в іншому зручному місці. Вона також легко розбирається для зручного чищення та зберігання.
Якщо вам потрібні корисні овочеві чіпси, сухофрукти для тривалого зберігання, ароматні гриби або ніжне м'ясо, ця унікальна електрична сушарка MILANO FD-8085G стане незамінним помічником на вашій кухні. Надійна та ефективна сушка збереже всі чудові властивості ваших улюблених продуктів.
Принцип роботи та переваги:
Тепло повітря встановленої температури вільно циркулює всередині пристрою між нижнім та верхніми рівнями.
Завдяки цьому фрукти на овочі висушуються з мінімальною втратою вітамінів та корисних елементів.
Сушарка має вбудований датчик температури.
Нижче наведено рекомендовані значення температури для різних типів продуктів.
- Зелень – 35 -40°С
- Овочі - 50-60°С
- Фрукти - 50 - 60 ° С
- М'ясо/Риба - 60 - 70 ° С
Увага! З огляду на безпеку м'ясо та риба завжди мають сушитися на максимальних температурах.
Основні параметри Milano FD-8085G:
- Загальний Об'єм 20 л.
- Потужність, Вт 520
- Тип управління Механічне
- Кількість піддонів 5
- Максимальне завантаження 5 кг
- Навантаження на полицю 1 кг
- Матеріал піддонів Пластик
- Матеріал корпусу Пластик
- Висота піддону 4 см
- Діаметр піддонів 38 см
- Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави тощо.
- Рівномірне висушування на всіх рівнях
- Збереження вітамінів і мінералів
- Особливості:
- Індикатор увімкнення
- Захист від перегріву
- Терморегулятор
- Система сушіння Конвективна
- Кількість температурних режимів 5
- Температура сушіння 30-70 °С
- Напруга змінного струму 220 В
- Комплектація: Сушарка. Інструкція
- Колір Зелений
- Розташування вентилятора Знизу
- Габаріті (ВхШхГ) 39 х 38 х 38 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 40,5 х 39 х 39,5 см
- Вага 4 кг
- Вага в упаковці 4.9 кг
- Країна-виробник товару Китай
- Країна реєстрації бренду Грузія
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,9 кг |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Висота піддона, см | 4 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість піддонів | 5 |
| Максимальне завантаження, кг | 5 кг |
| Потужність, Вт | 520 |
| Напруга змінного струму, В | 220 |
| Особливості | Захист від перегрівання, Індикатор увімкнення, терморегулятор |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренда | Грузія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 199 ₴






