HD, IPS LG, Smart Android 11, WI-FI, Bluetooth, голосове керування, T2, Time Shift (жива пауза), супутниковий тюнер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | WI-Fi,Bluetooth |
| Вага без підставки, кг | 4,2 кг |
| Вага в пакованні, кг | 5,1 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 10 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Об'єм постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Підтримка Smart TV | со Smart TV |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| ТВ тюнер | Цифровий Т2, супутниковий |
| Тип матриці | IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴



