85*60*60 кр.ст. дух эл. конв. гриль. вертел. розжиг. подсветка. хоз ящик, газконтроль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Висота в пакованні (см) | 90 см |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Електричний |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Матеріал решіток поверхні | Імітація чавуну |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Розміри (ШхГ) | 60х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Грузія |
| Країна-виробник товару | Грузія |
| Тип | Комбіновані (газ + електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Типи нагрівальних елементів поверхні плити | Газові |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Функції духовки | Рожен, з конвекцією, З підсвіткою, Температурний датчик духовки, З таймером |
| Колір | Білий |
| Ящик для посуду | Висувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴







