50*57*85 щиток, дух. 55л. газконтроль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Термостійка емаль |
| Можливість під'єднання до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Висота в пакованні (см) | 90 см |
| Газ-контроль | Поверхні + Дахівки |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина в пакованні (см) | 55.5 |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість скла у дверцятах духовки | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Щиток |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність шнура живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Розміри (ШхГ) | 50х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Узбекистан |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Тип | Газові |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 66.5 |
| Електрозапалювання в духовці | Немає |
| Електропідпалювання поверхні | Немає |
| Ящик для посуду | Без ящика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴





