UltraHD, IPS, DVB-T2/S2,CI+, Wi-Fi, 13 андроїд, Bluetooth, Пульт із голосовим керуванням
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 13.7 кг |
| Вага з підставкою, кг | 11 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 16 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-T,DVB-C,DVB-T2 |
| Додатково | Стоп-кадр |
| Природна частота оновлення (native) | 60 Гц |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Об'єм постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Підтримка Smart TV | со Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | USB,HDMI |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| ТВ тюнер | Цифровий Т2, цифровий кабельний, супутниковий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип телевізора | LCD (LED) |
| Колір рамки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴


