Оновлена мультипіч KUMTEL HAF-08 Inox ідеально вписується в інтер’єр сучасної кухні завдяки стильному дизайну та сенсорному дисплею, що робить управління ще простішим та зручнішим.
Пристрій дозволяє готувати без додавання олії, зберігаючи природні поживні властивості продуктів. Соковиті стейки, хрустка картопля фрі, апетитні курячі крильця, кекси, гриль та інші страви — не лише смачні, а й корисні для здоров’я.
Варто лише одного приготування, аби переконатися в ефективності та якості мультипечі KUMTEL. За функціональністю вона не поступається духовим шафам, проте займає менше місця й працює швидше, що допомагає економити електроенергію — особливо актуально в умовах сьогодення.
Компактна й ергономічна конструкція дозволяє зручно розмістити пристрій у будь-якому куточку кухні або легко заховати у шафу. Місткий резервуар об’ємом 8,5 літра робить щоденне приготування ще комфортнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 8.5 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Тип кришки | Знімна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Попередній прогрів | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Сітчастий деко | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 360 мм |
- Ціна: 3 999 ₴



