
Вбудована духовка KUMTEL EKO B66-S3 Gray (мікроподряпини)
5 299 ₴
- В наявності
+380 (93) 968-34-11
Менеджер- +380 (50) 208-04-11Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уцінка пов’язана з наявністю мікроподряпин або незначних вм’ятин на корпусі духовки. Звертаємо вашу увагу, що ці дефекти розташовані переважно на тій частині духовки, яка вбудовується і не буде помітною після встановлення. Технічні характеристики та функціональність духовки залишаються без змін.
Вбудована духова шафа Kumtel EKO B66-S3 – це сучасна електрична духовка, призначена для компактних кухонь. Має таймер та підсвітку. З об’ємом 56 л і шириною 59.5 см вона підходить для стандартних вбудовуваних меблів. Завдяки класу енергоефективності A+ і потужності 2300 Вт духовка економно споживає електроенергію. Максимальна температура приготування – 240 °C, що дозволяє готувати різноманітні страви. Внутрішнє покриття з емалі легкого очищення спрощує догляд. Оснащена механічними ручками для простого керування, що забезпечує надійність і зручність.Вироблено в Туреччині, гарантія – 12 місяців. Компактне та практичне рішення для щоденного використання!
Вбудована духова шафа Kumtel EKO B66-S3 – це сучасна електрична духовка, призначена для компактних кухонь. Має таймер та підсвітку. З об’ємом 56 л і шириною 59.5 см вона підходить для стандартних вбудовуваних меблів. Завдяки класу енергоефективності A+ і потужності 2300 Вт духовка економно споживає електроенергію. Максимальна температура приготування – 240 °C, що дозволяє готувати різноманітні страви. Внутрішнє покриття з емалі легкого очищення спрощує догляд. Оснащена механічними ручками для простого керування, що забезпечує надійність і зручність.Вироблено в Туреччині, гарантія – 12 місяців. Компактне та практичне рішення для щоденного використання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 56 л |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Таймер | Так |
| Максимальна температура нагріву | 240 град. |
| Дисплей | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 545 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴

